Міжнародний грантовий проект ERASMUS+

Програма Erasmus + направлена на підтримку дій в галузі освіти, навчання, молоді та спорту на період 2014-2020 рр.

Що це підтримує?

Erasmus + надає гранти на широкий спектр заходів і заходів в галузі освіти, навчання, молоді та спорту. Програма дає можливість студентам, стажистам, співробітникам і волонтерам провести період за кордоном, щоб підвищити свої навички та можливості працевлаштування. Він допомагає організаціям працювати в транснаціональному партнерство і ділитися інноваційними практиками в галузі освіти, навчання та молоді. Нова спортивна акція буде підтримувати низові проекти і такі транскордонні проблеми, як боротьба з договірними матчами, допінг, насильство і расизм.

Щорічний конкурс пропозицій охоплює наступні дії програми Erasmus +:

• Ключовий напрямок 1 (KA1) - Академічна мобільність
  • Ключовий напрямок 2 (KA2) - Проекти співпраці для інновацій та обміну передовим досвідом
  • Ключовий напрямок 3 (KA3) - Підтримка реформ політики
  • Діяльність Жан Монне
  • Спорт

Участь у програмах міжнародної академічної мобільності (КА1) – це можливість навчатися або проходити стажування на базі іноземного ВНЗ або підприємства.

Переваги участі у програмах академічної мобільності:

• отримання нових знань, професійних навичок та нового досвіду;
  • знайомство з іноземним навчальним процесом та методикою викладання;
  • краща кар’єрна перспектива;
  • покращення мовних навичок;
  • нові знайомства і контакти.

Що потрібно для участі у програмі академічної мобільності?

Для участі у програмах навчання та стажування за кордоном необхідно підготувати певний пакет документів, до якого, зазвичай, входять:

• CV або резюме;
  • перелік оцінок або диплом (оригінал та переклад*);
  • мотиваційний лист;
  • рекомендаційні листи;
  • перелік публікацій (для аспірантів та викладачів);
  • сертифікат про рівень володіння англійською мовою.

Оголошено результати конкурсу за програмою Еразмус+

Оголошуємо результати конкурсу на стипендії за програмою Еразмус+ в межах міжінституціональної угоди ВІКНУ для навчання у National Defence College “G.S.Rakovski” (Bulgaria) період осінь-весна 2019/2020:

Вітаємо переможців:

Cтипендії на 2 місяця навчання отримали:

Cтипендії на 5 місяців навчання отримали: