Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


У ВІКНУ відбувся День відкритих дверей
Із метою популяризації військової служби та професійної орієнтації молоді 25.05.13 у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відбувся День відкритих дверей. Вже традиційно військово-навчальний підрозділ університету у цей день відвідали батьки майбутніх вступників. Розпочався захід із демонстрації с..
[ читати далі ]
Американські кадети ознайомлюються з ВІКНУ
Відповідно до рішення першого заступника Міністра оборони України 16.05.13 Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали кадети Військової академії Збройних сил США Вест-Пойнт, які протягом трьох місяців проходили мовну підготовку та практику з культурознавства в Україні. Метою візиту зазначеної делегації..
[ читати далі ]
Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто свято і до кінця виконав свій обов’язок
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) проходять святкові заходи з нагоди 68-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Напередодні було проведено впорядкування поховань учасників Великої Вітчизняної війни, науковців та викладачів університету, що знаходяться на території Лук’янівсько..
[ читати далі ]
Залучаємо молодь до науки
Відповідно до Плану наукової і науково-технічної діяльності Військового інституту на 2013 рік 26.04.13 у ВІКНУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, ад’юнктів, слухачів, курсантів і студентів на тему “Сучасні проблеми розбудови Збройних Сил України”. Пленарне засідання конференції відкрив заступник ..
[ читати далі ]
Відбулось перше навчальне заняття із курсантами-випускниками за участю замовників на підготовку військових фахівців за відповідними спеціальностями
З метою актуалізації знань випускників 2013 року щодо сучасної нормативно-правової бази з реформування та розвитку Збройних Сил України у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка у квітні-травні ц. р. планується проведення додаткових занять із курсантами-випускниками за участю замовників на підготовку військ..
[ читати далі ]
Уперше головою Наукового товариства студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка обрано курсанта ВІКНУ
На звітно-виборчій конференції Наукового товариства студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка відбулася 23.04.13 за головуванням проректора університету з наукової роботи Сергія Вижви, уперше за існування цієї наукової молодіжної самоврядної організації було обрано головою представника Військового інст..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ за чисте довкілля
Справжня весна, – сонячна, тепла, квітуча, – у цьому році завітала до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 20.04.13. У цей день згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98 від 1998 року військовослужбовці та працівники Збройних Сил України ВІКНУ у повно..
[ читати далі ]
70 курсантів ВІКНУ взяли участь у проведенні «Дня донора»
Сьогодні, 11.04.13, у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відповідно до Плану комплектування донорів та заготівлі крові у військових частинах, установах і навчальних закладах на 2013 рік Центр крові Міністерства оборони України в рамках “Дня донора” у черговий раз проводив забір кров..
[ читати далі ]
Воєнній ідеології – головний пріоритет у професійній підготовці
Відповідно до вимог наказу Міністра оборони України від 20.03.13 № 188 “Про затвердження Інструкції з воєнно-ідеологічної підготовки у Збройних Силах України” у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченкa (ВІКНУ) 04.04.13 відбулося інструкторсько-методичне заняття з керівниками груп воєнно-ідеологіч..
[ читати далі ]
У ВІКНУ перебувала делегація експертів НАТО
Відповідно до рішення першого заступника Міністра оборони України 23.03.13 у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченкa (ВІКНУ) перебувала делегація експертів програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (Defence Education Enhancement Program – DEEP) на чолі з Жаном д’Андураном, кері..
[ читати далі ]