Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Тривають курси розширеної домедичної допомоги в умовах бойових дій для майбутніх військових поліцейських
На базі навчального центру Військової служби правопорядку триває курс розширеної домедичної допомоги в умовах бойових дій, до якого залучені курсанти Військового інституту. Курс підготували інструктори Навчального центру разом зі своїми канадськими колегами. Випускники даного курсу отримають знання та навички, необхідні для виконання спільних з..
[ читати далі ]
Курсова підготовка фахівців МПЗ
У Військовому інституті було проведене навчання на курсах підвищення кваліфікації фахівців з питань морально-психологічного забезпечення військових частин і підрозділів безпосереднього підпорядкування Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України. Цього разу слухачами стали військовослужбовці-офіцери, старшини, працівники Збройни..
[ читати далі ]
Прихована історія народу оживає
Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка вшанували пам´ять захисників української державності з нагоди 101 річниці бою на річці Трубіж. Неподалік залізничної станції Баришівка, що на Київщині, біля залізничного мосту встановлено пам’ятний хрест. Саме на цьому місці близько трьох сотень м..
[ читати далі ]
Миттєво реагуватимемо на всі кризові ситуації в сучасних умовах – військовий кореспондент Євген Проворний
Курси підвищення кваліфікації військових журналістів, фахівців з інформування громадськості та взаємодії із засобами масової інформації розпочалися на базі Військового інституту Київського університету імені Тараса Шевченка. Слухачі ознайомляться з сучасними трендами в сфері журналістики, масових комунікацій в контексті інформаційно-медійного забе..
[ читати далі ]
У Десні триває підготовка курсантів, які прибули з Військового інституту
Курсанти першого курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, пройшли випробування зимового полігону, виконавши бойові стрільби. Керівники на навчальних місцях, ознайомили курсантів зі спорядженням, озброєнням, а також нагадали, як швидко та правильно діяти при вогневому контакті з противником. Вдосконал..
[ читати далі ]
Курсанти вшанували пам´ять Героїв Крут
На Аскольдовій могилі Поховали їх – Тридцять мучнів українців. Славних, молодих… 29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров´ю вписали нову героїчну с..
[ читати далі ]
Акредитаційна пройшла успішно
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка експертною групою представників Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) та Галузевої експертної ради (ГЕР) проведено акредитаційну експертизу освітньої програми підготовки магістрів «Геоінформаційні системи і технології». На..
[ читати далі ]
Змагання з міні-футболу
Брати участь у змаганнях завжди цікаво, дуже спокушає можливість спробувати свої сили. Адже серед конкурентних турнірів та змагань, які проводяться в 169-му навчальному центрі Сухопутних Військ Збройних Сил України “Десна”, насправді нема рівних! На даний час у Десні триває підготовка курсантів, які прибули з Військового інституту КНУ ..
[ читати далі ]
НАПОЛЕГЛИВІСТЬ У НАВЧАННІ ПРИНЕСЕ ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ
День за днем у курсантів триває практика: заняття проходять правильно – на свіжому повітрі. Після занять на полігоні курсанти бігають, роблять різні вправи – як цього вимагають нормативи з бойової та фізичної підготовки. Фізичні заняття – один з основних напрямків підготовки військових сучасної армії. У Військовому інституті спор..
[ читати далі ]
День соборності
Шановні колеги! Об´єднавча сила народу непереборна. Підтвердженням цього є наша українська історія. Вітаємо вас з Днем соборності України. Бажаємо міцності духу, сил та наснаги у підготовці майбутніх оборонців держави. Разом ми сила. Слава Україні!
[ читати далі ]