Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Курсанти Військового інституту прослухали лекцію щодо впровадження в Міноборони публічних закупівель.
Представники Центру оборонних закупівель Міністерства оборони України презентували курсантам Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка свою роботу щодо можливостей та перспектив як ведучого оператора, який сприятиме скороченню витрат на здійснення закупівель товарів, покращенню якості робіт та послуг. Відтепе..
[ читати далі ]
Заходи патріотичного виховання молоді
За підтримки Військового інституту Голосіївською районною в місці Києві державною адміністрацією спільно з благодійною організацією БФ “Криївка вільних” та з Радою ветеранів АТО Голосіївського району 22 лютого 2020 року відбувся захід на Льодовому стадіоні, присвячений героям Небесної Сотні, який проводився у рамках програми Національно..
[ читати далі ]
Військовий інститут долучився до акредитації цивільних журналістів до зони ООС
Курсанти Військового інституту були присутні на практичній стадії акредитації цивільних працівників медіа до зони ООС. «Близько 60 журналістів сьогодні закінчили 18 курс для представників ЗМІ, який називається «Курс підвищення медійної компетенції». Усі вони успішно пройшли два дні курсів та отримали прес-карту. Її наявність дає п..
[ читати далі ]
Дебальцеве: біль п’ятирічної давності
Незагоєною раною залишились у спогадах важкі бої за місто Дебальцеве. Тоді, у лютому 2015 року, Дебальцівський виступ став найгарячішою ділянкою фронту. Вже з кінця січня, бойовики почали масований наступ на місто Вуглегірськ, адже звідти відкривалась пряма дорога на найбільший залізничний вузол Донбасу – Дебальцеве.Попри Мінські домовлено..
[ читати далі ]
І знов перемога
Курсанти Військового інституту взяли участь у Чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів та у відкритому Чемпіонаті Київської області та міста Києва з гирьового спорту 2020 на базі Національного університету Біоресурсів та Природокористування під керівництвом викладача кафедри фізичного виховання та спеціальної підготовки і спорту капіта..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту імені Тараса Шевченка пройшли підготовку в навчальному центрі ДШВ
Другокурсники нашого інституту за допомогою офіцерів та інструкторів навчального центру ДШВ пройшли додаткову військового підготовку. Вони мали змогу вдосконалити вже здобуті раніше навички пересування на місцевості, маскування, тактичних маневрів у складі взводу та відділення. Також, досягнули головну мету – ознайомилися з будовою парашута т..
[ читати далі ]
Військовий інститут відкритий для цікавих
Про те якою може бути професійна орієнтація варто запитати у курсантів Військового інституту. Для потенційних абітурієнтів вони провели день відкритих дверей. Школярі київських шкіл попрактикувались у тирі, оглянули спеціальні класи та аудиторії. На плацу тренували стройовий вишкіл та згуртованість. Така практика допомагає дітям відчути себе в якос..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту успішно завершили курс домедичної допомоги
У навчальному центрі Військової служби правопорядку наші курсанти успішно завершили навчання на тижневому курсі розширеної домедичної допомоги в умовах бойових дій. Курс, який підготували інструктори Навчального центру разом зі своїми канадськими колегами був цікавим та насиченим практичними вправами, а курсанти отримали досвід та вміння, необхідні..
[ читати далі ]
Майбутні військові поліцейські звітують за результатами навчальної практики
Нещодавно на базі територіальних управлінь Військової служби правопорядку було проведено навчальну практику курсантів які навчаються за спеціалізацією "Правоохоронна діяльність у Збройних Силах України ". Метою практики було поглибити теоретичні знання курсантів щодо діяльності підрозділів ВСП, їх структури та основних функцій. Майбутні військо..
[ читати далі ]
Практична підготовка фахівців цивільно-військового співробітництва
Нещодавно у відділах цивільно-військового співробітництва оперативних командувань було проведено навчальну практику курсантів, які навчаються за спеціалізацією "Цивільно-військове співробітництво" (ЦВС). Метою практики було поглиблення знань курсантів щодо діяльності ЦВС, їх структури, функцій та визначених завдань. За час практики курсанти у з..
[ читати далі ]