Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Проінформований - означає озброєний
У Військовому інституті проводяться необхідні заходи, щоб не допустити випадків захворювання серед особового складу закладу Карантинні заходи тривають, а це означає: небезпека зараження коронавірусом залишається. Впроваджено усі превентивні міри щодо нерозповсюдження інфекції. Для більшої інформації про небезпеку, у закладі в рамках співпраці мі..
[ читати далі ]
Продовження стандартизації
Лінгвістичне науково-дослідне управління постійно здійснює підтримку процесу переходу Збройних Сил України на стандарти НАТО, зокрема шляхом перекладу доктринальних документів Організації Північноатлантичного договору для структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України. Цього разу фахівцями здійснено перекла..
[ читати далі ]
Уніфікація термінології за стандартами НАТО
Однією з проблем, що ускладнює процес взаємосумісності підрозділів Збройних Сил України та НАТО є відсутність єдиного понятійного апарату. Відповідно до цього, основною вимогою сьогодення для фахівців лінгвістичного забезпечення Збройних сил України є розробка відповідних до системи НАТО перекладів основних нормативних документів. Лінгвістичне наук..
[ читати далі ]
Стандартизація військової термінології
Лінгвістичне науково-дослідне управління активно супроводжує процес переходу Збройних сил України на стандарти НАТО. Підрозділ науково-дослідного центру Військового інституту здійснює систематизацію перекладацького супроводження. Зокрема, завершено переклад Об´єднаної публікації ЗС США 4-0 щодо об´єднаної системи логістичного забезпечен..
[ читати далі ]
Чорнобиль
Цього дня 1986 року о 1 год. 23 хв. за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. Внаслідок вибуху виникла пожежа, яка перекинулася на дах третього енергоблоку. Після вибуху та пожежі утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не лише території сучасної України, Білорусі та..
[ читати далі ]
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Сьогодні у Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка святкову літургію та обряд освячення пасок і крашанок провів священник Юрій Бойко, настоятель церкви Бориса та Гліба. На жаль, через карантин Великодні богослужіння відбулись у закритому режимі. Щоб уникнути скупчення людей, по десять курсантів заходили до приміщення, дотримуючись встановле..
[ читати далі ]
Війна змінила моє життя
Рівно шість років тому, 13 квітня 2014-го, в Україні оголосили АТО. Насправді це була і є війна, про яку згадує курсант нашого інституту Валерія Кротченко - дівчина з Краматорська, яка на момент початку бойових дій ще вчилася у школі: "Сірий ранок. На календарі червень, а на вулиці стіною стоїть дощ. І це не літній дощ, що приносить довгоочікувану ..
[ читати далі ]
«Zoom» зменшує дистанцію
Курсанти Військового інституту КНУ не втрачають часу даремно, адже для них є набагато важливіші справи ніж пандемія коронавірусу. У сучасному світі пропаганда, агітація та різноманітні маніпуляції в інформаційній сфері стали таким самим ефективним способом ведення бойових дій як і використання сучасного озброєння на полі бою. Ось тільки перемога в ..
[ читати далі ]
«Закликаємо громадян бути пильними та не піддаватися інформаційним провокаціям та фейкам» — прессекретар Міністра оборони Світлана Павловська
В умовах введення загальнодержавного карантину для боротьби з особливо небезпечною коронавірусною інфекцією, деякі користувачі соціальних мережах свідомо, або не придаючи цьому значення, поширюють відверто неправдиву інформацію про пандемію. На жаль, є ЗМІ та громадяни, які вірять таким фейкам і роблять репости на свої сторінки, тим самим, сприяючи..
[ читати далі ]
Вступ 2020
УВАГА! Законом України №392-ІХ від 18.12.2019 року внесено зміни до Закону України "Про вищу освіту", зокрема стаття 44 "Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти" прийнята в редакції вищезазначеного Закону України. Відповідно до статті 44 Закону України "Про вищу освіту" мають право брати участь у конкурсі в межах встановлених квот при..
[ читати далі ]