Склали військову присягу на вірність українському народові

4 жовтня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка більше ніж 200 курсантів склали військову присягу на вірність українському народові.
Привітав курсантів першого курсу начальник Військового інституту генерал-майор Ігор Толок, директор Департаменту військової освіти і науки Володимир Мірненко, перший заступник Міністра у справах ветеранів України - герой України Порхун Олександр та мати курсанта Давиденко Лілія Вікторівна.
Також благословив новобранців на успішну службу представник духовенства отець Юрій.
Цього року через епідемію коронавірусу присяга організована згідно з усіма карантинними вимогами, тому батьків не допустили на територію Військового інституту. Також обов'язковим елементом форми присутніх стали захисні маски та рукавички.