ВИПУСКНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ СКЛАЛИ  ВІЙСЬКОВУ ПРИСЯГУ

Сьогодні  в День Державного Прапору України та напередодні 29 річниці  Незалежності України на  факультеті післядипломної освіти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося складання Військової присяги та черговий випуск громадян України, які навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу.
З урахуванням протиепідемічних заходів,  на вірність Українському народові присягнули більш ніж 400 майбутніх офіцерів. Невдовзі наказом Міністра оборони України їм буде присвоєно первинне офіцерське звання – “молодший лейтенант”.
За підсумками навчання, сумлінного ставлення до військової справи та зразкове виконання функціональних обов`язків кращі випускники були заохочені грамотами та подяками від командування Військового  інституту.
В ході урочистого мітингу випускники  виказали щиру вдячність керівництву Військового інституту та факультету післядипломної освіти за ефективно  організований навчально-виховний процес, високу професійну майстерність науково-педагогічних працівників провідних кафедр.