Без п'яти хвилин бакалаври

Чотири роки навчання промайнули і ось вона- проміжна, але така важлива фінішна пряма.
Свої знання демонстрували курсанти четвертого курсу за фахом «Військова журналістика» під час складання комплексного екзамену. Цей іспит, який поєднує чотири теоретичних та одне практичне питання, був найбільш складним для курсантів. Але більшість з них показали високі результати.
" Я дуже хвилювалася, готувалася, але була впевнена в своїх відповідях. - запевнила нас курсантка 4 курсу Євгенія Пугач.
А запорукою вдалого складання іспиту є впевненість, гарний настрій та повноцінний сон напередодні", - додає Євгенія.
"Найскладніше було очікування" - , ділиться з нами майбутній бакалавр Подкіч Валерія, адже комплексний іспит тривав аж таких довгих 5 годин.
Після складання комплексного екзамену, курсанти представили творчі доробки, які показали наскільки різносторонні, універсальні та творчі наші майбутні військові журналісти.

Проведений екзамен показали вміння курсантів аналізувати сучасні події у світі та важливість їх використання у створенні журналістських матеріалів.