Вступ 2020

УВАГА! Законом України №392-ІХ від 18.12.2019 року внесено зміни до Закону України "Про вищу освіту", зокрема стаття 44 "Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти" прийнята в редакції вищезазначеного Закону України.

Відповідно до статті 44 Закону України "Про вищу освіту" мають право брати участь у конкурсі в межах встановлених квот прийому до ВВНЗ та ВПН ЗВО за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів особи (за їх вибором), яких законом визнано учасниками бойових дій та які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції (операції об´єднаних сил), забезпеченні її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також військовослужбовці військової служби за контрактом.

В умовах особливого періоду брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів при вступі на навчання на освітні програми в галузі воєнних наук, національної безпеки, безпеки державного кордону до військових закладів вищої освіти та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти також мають право:

1) громадяни України, звільнені зі строкової служби, - протягом року після звільнення;

2) студенти закладів вищої освіти, які виявили бажання вступити на навчання та в подальшому проходити службу за контрактом на посадах офіцерського складу;

3) вступники з числа випускників військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, які закінчили навчання в рік вступу;

4) військовослужбовці військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період.

УВАГА! На сайті інституту розміщений Довідник вступнику до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти тактичного рівня у 2020 році.

Довідник

Вступні випробування проводяться у терміни: 09-17 липня 2020 року.

Початок роботи – 08.00 Кінець роботи – 17.00 Перерва на обід – 12.00–13.00.