УВАГА!

У зв’язку із заходами з протидії розповсюдження коронавірусу COVID-19, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 17 березня 2020 року переходить на дистанційну форму комунікацій.

З усіма питаннями ви можете звернутися за телефоном (цілодобово): черговий Військового інституту – 61-11, 521-32-89, 063-353-83-48;

на електронну пошту Військового інституту vikny_inform@ukr.net або навчальної частини інституту poapip@ukr.net;

У разі крайньої необхідності, ви можете записатися на прийом онлайн за електронною адресою: vikny_inform@ukr.net,  poapip@ukr.net або через чергового Військового інституту.

Прийом буде здійснюватися щоденно після отримання підтвердження на електронну пошту із зазначенням точного часу візиту.

Дякуємо за розуміння!