ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ КОЛЕГІЇ ПОЛІГРАФОЛОГІВ УКРАЇНИ

На кафедрі військової психології та педагогіки відбулася зустріч курсантів з головою Колегії поліграфологів України Шаповаловим Віталієм Олександровичем, який є одним із провідних спеціалістів в галузі психологічного аналізу мови та поведінки під час інтерв’ю, що проводиться при прийнятті на роботу, або в процесі розслідування.

У заході також взяли участь поліграфологи сектору безпеки та оборони України.

Віталій Олександрович ознайомив присутніх з методами проведення скринінгу та наголосив на тому, що в практичній діяльності військового психолога важливе місце займає уміння аналізувати та поєднувати вербальні та невербальні сигнали людини.

Під час роботи присутнім були продемонстровані різні методики проведення інтерв’ю, які були підкріплені прикладами з практичного досвіду. Алгоритм проведення бесід та інтерв’ю за запропонованими методиками значно збагатили та розширили практичний інструментарій майбутніх військових психологів.