Дебальцеве: біль п’ятирічної давності

Незагоєною раною залишились у спогадах важкі бої за місто Дебальцеве. Тоді, у лютому 2015 року, Дебальцівський виступ став найгарячішою  ділянкою фронту.

Вже з кінця січня, бойовики почали масований наступ на місто Вуглегірськ, адже звідти відкривалась пряма дорога на найбільший залізничний вузол Донбасу – Дебальцеве.Попри Мінські домовленості, російські війська продовжували наступ і в ніч на 18 лютого 2015 року українські війська покинули Дебальцеве. Завдяки героїзму наших воїнів, окупанти зазнали невичерпних втрат як в техніці, так і в особовому складі, що не дозволило їм продовжити наступ.

Курсанти Військового інституту мали змогу переглянути документальний фільм «Дебальцеве».

«Фільм дуже точно передає той жах, який на собі відчули наші захисники. На мить, відчуваєш себе учасником  важких боїв, які точилися поблизу Дебальцевого», - ділиться враженнями від перегляду курсант 2 курсу Дмитро Перепелиця.

Ми повинні пам’ятати хоробрість та героїзм кожного українського солдата, адже завдяки їм ми живемо в нашій незалежній Україні.