І знов перемога

Курсанти Військового інституту взяли участь у Чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів та у відкритому Чемпіонаті Київської області та міста Києва з гирьового спорту 2020 на базі Національного університету Біоресурсів та Природокористування під керівництвом викладача кафедри фізичного виховання та спеціальної підготовки і спорту капітана Підопригори Максима Валерійовича.

Атмосфера на змаганнях напружувалась кожної хвилини, але ретельна підготовка, сила волі учасників та підтримка глядачів не дозволяли здатися. Гирьовий спорт - спорт сильних, саме такий девіз змушує боротися до кінця та до перемоги!

Варто відзначити, що на Чемпіонаті України курсант нашого інституту Діана Черепичник виборола срібну медаль та виконала норматив Кандидат у Майстри спорту України.

Вітаємо нашу переможницю та бажаємо нових спортивних досягнень!