Курсанти Військового інституту імені Тараса Шевченка пройшли підготовку в навчальному центрі ДШВ

Другокурсники нашого інституту за допомогою офіцерів та інструкторів навчального центру ДШВ пройшли додаткову військового підготовку. Вони мали змогу вдосконалити вже здобуті раніше навички пересування на місцевості, маскування, тактичних маневрів у складі взводу та відділення.

Також, досягнули головну мету – ознайомилися з будовою парашута та виконали навчальні стрибки з місця та висот заввишки 2 і 4 метри.

Хоч для них це був перший досвід з десантної підготовки, проте кожен з курсантів засвоїв навчальну програму на відмінно та неодноразово виконав тренувальні елементи зі справжніми парашутами та зброєю.

Тим самим навчальний центр ДШВ вкотре підтвердив високо кваліфікованість власних інструкторів та навчальної бази.