У Десні триває підготовка курсантів, які прибули з Військового інституту

Курсанти першого курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, пройшли випробування зимового полігону, виконавши бойові стрільби.

Керівники на навчальних місцях, ознайомили курсантів зі спорядженням, озброєнням, а також нагадали, як швидко та правильно діяти при вогневому контакті з противником.

Вдосконалили навички курсантів з пересування на місцевості, маскування, евакуації пораненого за допомогою штатних та підручних засобів під наглядом учасників бойових дій.

Інструктора, пояснювали та вказували на помилки, демонструючи та допомагаючи їх виправити.

Крім того, в ході комплексного заняття особовим складом було виконано вправу контрольних стрільб з автомата АК-74.

Кожен з курсантів поставився до проведення занять з відповідальністю, тому практичні стрільби пройшли успішно, а курсанти першого курсу продемонстрували добрі результати з бойової підготовки.

Отже, саме 169-й навчальний центр Сухопутних Військ Збройних Сил України “Десна” дає змогу закріпити набуті теоретичні знання та довести практичні навички до автоматизму.

Іванна Мороз

Кирил Самойленко