Змагання з міні-футболу

Брати участь у змаганнях завжди цікаво, дуже спокушає можливість спробувати свої сили. Адже серед конкурентних турнірів та змагань, які проводяться в 169-му навчальному центрі Сухопутних Військ Збройних Сил України “Десна”, насправді нема рівних!

На даний час у Десні триває підготовка курсантів, які прибули з Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка на польовий вихід, які на практиці відточують теоретичні знання, яких вони набули під час навчання у військовому вищі.

Але в ході польових занять з курсантами Військового інституту у вихідні дні організовуються спортивні заходи.

Так, у неділю проводилися змагання з міні-футболу. Курсанти, які захищали честь своїх команд, не збиралися поступатися один одному до останніх секунд матчів, демонструючи свою спритність, влучність та уміння маневрувати з м’ячем. Але, як і годиться в спорті, за підсумками змагань призові місця посіли три команди.

Офіційна таблиця змагань з міні-футболу виглядає так:

ПЕРШЕ МІСЦЕ – курсанти військового факультету фінансів і права;

ДРУГЕ МІСЦЕ – курсанти військового гуманітарно-лінгвістичного факультету;

ТРЕТЄ МІСЦЕ – збірна команда інструкторів навчального збору.

Крім змагань з міні-футболу, було проведено декілька матчей зустрічей з волейболу.

Пишаємося нашими курсантами переможцями! І вітаємо всіх хто любить спорт і бажаємо здоров’я, високих спортивних досягнень, натхнення та успіхів у всіх справах!

Іванна МОРОЗ