Курсанти долучились до відзначення свята Водохреща

19 січня відзначається одне з небагатьох священних таїнств – Хрещення Господнє, коли душа очищається від гріхів, а тіло – від хвороб. Здавна вважається, що на Водохреща відкриваються небеса і вода набуває цілющих властивостей, які зберігає протягом року.

За традицією, сьогодні усі охочі курсанти занурились в освячену воду, аби бути здоровими увесь рік. У визначеному для купання місці священник здійснив релігійні обряди. Після богослужіння та молебню було проведено обряд освячення води. Усі присутні, за бажанням, занурювались у воду. Крім цього, задля безпеки та дотримання порядку чергували медпрацівники, рятівники та армійці.

“Емоції тільки хороші, адже крижана вода надає бадьорості, а коли виходиш з неї – то зовсім не холодно. Я вже не перший рік занурююсь і буду продовжувати це робити”, - ділиться враженнями курсант Євгеній.

Після Хрещенського купання курсанти мали можливість перевдягнутись і випити гарячого чаю з печивом.

Іванна Мороз