Незламний дух українського воїнства

Сьогодні у Військовому інституті провели тематичний вечір з нагоди п’ятої річниці вшанування героїв - захисників Донецького аеропорту. Серед викладачів та офіцерів є чимало ветеранів та учасників бойових дій для яких такі зустрічі особливо символічні, адже вони нагадують про пережите під час військової служби. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих у боях за територіальну цілісність України.

Перед присутніми виступив ветеран АТО, учасник оборони Донецького аеропорту, лицар ордену «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня, капітан запасу Олександр Скиба. Олександр Сергійович у січні 2015 року був командиром роти десантників. Про цей факт згадано у книзі «АД 242. Історія мужності, братерства, та самопожертви».

Усі присутні з хвилюванням дивились документальний фільм заснований на реальних подіях та спогадах учасників оборони летовища.