Курсанти ВІКНУ визволяють столицю від снігу

Четвертий день поспіль військовослужбовці Військового інституту продовжують надавати допомогу жителям столиці у боротьбі зі сніговою негодою.

З 23 березня у ВІКНУ працює штаб із ліквідації наслідків стихійного лиха на чолі з начальником Військового інституту генерал-майором Віктором Балабіним. Пробиваючи великі замети метр за метром, вулицю за вулицею, курсанти та офіцери за вісім годин нелегкої роботи очистили до 50 кілометрів тротуарів столиці, парків, скверів та доріг.

Усі військовослужбовці розуміли: від якісного і швидкого виконання ними роботи залежатиме нормальне життя Києва. Адже протягом цих днів вже траплялись випадки, коли швидка медична допомога прибувала до пацієнтів вчасно тільки завдяки наполегливій роботі військовослужбовців.

Командування Військового інституту висловлює вдячність особовому складу за проявлену розумну ініціативу, наполегливість та відданість виконання військового обов’язку.