Солістки військового оркестру ВІКНУ успішно виступили на Свято-Георгієвському Міжнародному Православному Фестивалі Культури та Творчості

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України 16.05.13 відбувся фінальний тур Свято-Георгієвського Міжнародного Православного Фестивалю Культури та Творчості, який є спільним проектом Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ, Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями громади України, храму «Всіх святих воїнів» та Міжнародної благодійної організації «Центр доброчинності «Лютас».

Приємно відзначити, що в номінації «Естрадний вокал» лауреатом 2-ої премії став дует солісток військового оркестру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) Маріанни Дружинець та Каріни Шереверової. У виступі сольно Маріанна Дружинець також стала лауреатом 3-ої премії.