ВІКНУ розширює співпрацю з Ягеллонським університетом у Польщі

Науково-педагогічний склад Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка постійно залучається до різних програм по обміну досвідом із закордонними колегами та підвищення кваліфікації. Так, науковий співробітник науково-дослідного центру майор Іван Невмержицький пройшов викладацьку практику в Ягеллонському університеті, Республіка Польща. Важливо, що нашим колегам у Польщі також цікавий і український досвід, тому наш офіцер прочитав для них серію лекцій в Інституті міжнародних відносин та політичних студій Ягеллонського університету для англомовної навчальної аудиторії. Викладацька практика враховувала такі предмети як: міжнародні відносини та геополітична ситуація в регіоні, безпекова політика України з урахуванням системних змін та реформ в оборонній структурі країни, а також основи військової англійської мови.

Під час обговорення зі студентами Інституту було порушено багато питань, враховуючи поточну ситуацію на сході України, а також перспективи врегулювання цього конфлікту в рамках Мінського процесу. Під час роботи у Польші пройшла зустріч з професором Ягеллонського університету з доктором політичних студій Петром Байор та обговорено  можливості розширення співробітництва між Військовим інститутом та Ягеллонським університетом, враховуючи академічні обміни, реалізацію спільних проєктів та розширення наукової співпраці.