У ВІКНУ є претенденти для участі у фіналі Конкурсу з української мови імені Петра Яцика

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка визначили переможницю першого відбірковому етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який проходить в нашій країні вже двадцять два роки поспіль. Загалом, у відбірковому етапі конкурсу приймали участь  30 курсантів з різних кафедр Військового інституту .

У написанні твору-роздуму та виконанні вправ з лінгвістики найкращими стали: Вікторія Лагута, Катерина Плясецька та Анастасія Лисенко.

Переможеці конкурсу візьмуть участь у наступному етапі, який відбудеться у березні 2022 року. Важливо, що переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, які продовжують подальше навчання в закладах освіти України, призначаються щомісячні іменні стипендії Президента України на календарний рік, починаючи з 1 вересня поточного року.

Діана Бондар