У ВІКНУ на міжнародному рівні обговорили сьогодення військової освіти та науки

У Військовому інституті Київського національного університету завершила свою роботу вже сімнадцята поспіль Міжнародна науково-практична конференція «Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє». Цьогорічний захід відбувався в режимі он-лайн.

Заступник начальника Військового інституту з наукової роботи полковник Борис Попков на відкритті пленарного засідання наголосив на найбільш важливіших питаннях та розподілив роботу по різних секціях, таких як технічні проблеми озброєння і військової техніки та технології подвійного призначення, актуальні проблеми лінгвістичного забезпечення, актуальні питання гуманітарного та соціального розвитку, інформаційно-психологічна боротьба у воєнній сфері, сучасні інформаційно-комунікаційні технології сектору безпеки і оборони, актуальні проблеми геопросторової підтримки військ та інші.

За результатами конференції буде сформовано електронний Збірник тез, який буде доступний в PDF-форматі на сторінці https://mil.univ.kiev.ua/page/lib/32.