Адаптацію сучасного військового мовознавства науковці ВІКНУ обговорили із іноземними колегами

Науковці Військового інституту Олена Нікіфорова, Кіра Горячева і Анастасія Шпартак стали учасниками Міжнародної конференції на тему «Взаємозв'язок традиційних парадигм та інноваційних практик у мовній освіті», що проходила в Софії (Болгарія).

Робота конференції була організована в змішаному форматі з використанням сучасних комунікаційних онлайн-платформ. Це дозволило зібрати велику аудиторію вчених не тільки в конференц-залах Військової академії (м. Софія), а й онлайн в Zoom. Загалом у конференції взяли участь близько 100 учасників (в тому числі з Швеції, Польщі, Іспанії, Румунії, Болгарії, Азербайджану, Грузії, України).

У підсумку, організатори та учасники заходу створили потужну основу для якісних змін та адаптації сучасного військового мовнознавства до викликів світового сьогодення.