Візит делегації Азербайджанської Республіки до ВІКНУ

15 жовтня 2021 року до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся візит делегації Азербайджанської Республіки на чолі з полковником юстиції Азімзаде Емін Рауф огли, начальником Юридичного управління Міністерства оборони Азербайджанської Республіки.

Мета зазначеного заходу полягала в обговоренні шляхів налагодження співпраці між Військовим інститутом та Збройними силами Азербайджану щодо підготовки фахівців правового забезпечення.

На початку зустрічі полковник Мотика Сергій коротко поінформував про Військовий інститут, його історію та систему підготовки військових фахівців для Збройних Сил України. В свою чергу голова делегації Азербайджанської Республіки висловив вдячність за теплий прийом та виказав слова подяки Україні за підтримку Азербайджанської Республіки у конфлікті з Нагірно-Карабаською Республікою.