Український військовий забіг MILITARY RUN UA

Вперше у центрі Києва, стартував Український військовий забіг MILITARY RUN UA. Це унікальна подія не тільки для України, а й для всієї Європи, адже її ініціатором є армія, яка воює.

Учасників  було понад 1000. Основою забігу стали діючі військовослужбовці ЗСУ, ветерани російсько-української війни та військовослужбовці з Литви, Великої Британії, Канади, США та Швеції.
Серед учасників також була команда від Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

Очолили забіг Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний, його заступник Євген Мойсюк, Народний Герой України Павло Чайка, уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко, легендарний спецпризначенець 8-го полку Олександр Дарморос, який у боях на Донбасі втратив зір та має ампутацію нижньої кінцівки.

Одразу понад 150 військовослужбовців, які виконують завдання у районі проведення операції Об‘єднаних сил, взяли участь дистанційно.

Команда Військового інституту посіла почесне третє місце.