У ВІКНУ відбувся чемпіонат ВІ з гирьового спорту присвячений Дню захисника та захисниці України

Турнір проходив 9 жовтня у спортивному залі Військового інституту (Гуртожиток √3).
Курсанти беруть участь у змаганнях з гирьового спорту щорічно, проте цього разу для незалежного суддівства у перше були запрошені кваліфіковані судді з Національного університету біоресурсів і природокористування України, гуманітарно-педагогічного факультету кафедри фізичного виховання, студенти спеціальності "фізичної культури і спорту".

У свою чергу учасники змагань вдячні Віталію Андріяшу за справедливе суддівство та підтримку наших курсантів.
Спортсмени Військового інституту неодноразово показували відмінний результат та завойовували призові місця. І цього разу без винятку вони були найкращими. Про це свідчать високі показники, непереможний дух та нескінченна сила кожного.

У запеклій та безкомпромісній боротьбі свою першість вибороли 1 і 2 курс ВГЛФ.
Друге місце посіли 4 і 5 курс ВФФП. І третє місце зайняли 2 і 3 курс ВФФП.

Керівництво Військового інституту висловлює вдячність Союзу гирьового спорту України за вагомий внесок у розвиток гирьового спорту у Військовому інституті та всебічну допомогу та підтримку.

Бажаємо успіхів та нових звершень спортсменам!

Тетяна Головатюк