Нам є чим пишатися!

У неділю 19.09 у Києві відбулася головна бігова подія року – 11-ий WORK.UA Київський півмарафон 2021 від Run Ukraine - організатора наймасштабніших бігових заходів України.

У півмарафоні учасники змагалися  в сімейних, дитячих, індивідуальних та командних забігах.

Наш курсант Анатолій Тонконоженко, неодноразовий переможець і учасник багатьох змагань, також брав участь у забігу, але не в персональному заліку, а у складі команди New Balance Run.

Команда змагалася в естафеті  3×5 км + 1×6.0975 км., та виборола II призове місце. Переможці були нагороджені медалями та пакетом фінішера.

Тренери збірної ВІКНУ з легкої атлетики, підполковник Михайло Смовж та підполковник Костянтин Фурманов пишаються своїм вихованцем, адже бути частиною такої команди коштує багатьох зусиль і великої підготовки.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових звершень!