Чемпіонат України з гирьового спорту

Команда Військового інституту взяла участь у чемпіонаті України з гирьового спорту серед дорослих та юніорів. Змагання проходили у період з 2 по 5 вересня у спортивному комплексі "Атлет" місто Київ.

Наша команда неодноразово показувала відмінний результат та завойовувала призові місця. І цього разу без винятку вони були найкращими. Про це свідчать високі показники, непереможний дух та нескінченна сила кожного.
Чемпіонат пройшов у запеклій, безкомпромісній боротьбі. Кожен цикл тримав у напрузі як вболівальників, так і тренерів команд.

"Ми довго готувалися, але результати змагань цього варті. Запорука успіху команди лежить в мотивації та наполегливій підготовці", - прокоментував Максим Підопригора.

У вправі ривок гирі з довільною зміною рук:

• Чемпіоном України з гирьового спорту серед юніорів стала:
    Діана Черепичник
  • Срібним призером України серед дорослих став:
    Максим Підопригора
  • Бронзовим призером серед дорослих та юніорок стала:
    Софія Гомонюк

У вправі ривок гирі:

• Чемпіонами України серед юніорів стали:
    Софія Гомонюк
  • Срібним призером серед юніорів стала:
    Христина Цуканова

А також наш курсант Військового інституту Софія Гомонюк виконала норматив Майстра спорту України.

Керівництво Військового інституту висловлює вдячність Союзу гирьового спорту України за вагомий внесок у розвиток гирьового спорту у Військовому інституті та всебічну допомогу у присвоєнні спортивних розрядів та спортивних звань.

Привітаємо їх та побажаємо успіхів і нових звершень!

Тетяна Головатюк
Валентина Вілюра