Змагання у Львові

З 31 серпня по 2 вересня 2021 року збірна команда нашого інституту брала участь у чемпіонаті Сухопутних військ Збройних Сил України зі швидкісної та прикладної стрільби та воєнізованого кросу, що проходив у м.Львів.

Учасниками змагань були не тільки курсанти ВВНЗ, а й військовослужбовці військових частин. Не дивлячись на кількість та хорошу підготовку конкурентів, наші спортсмени посіли III командне місце з воєнізованого кросу на 3 км зі стрільбою та метанням гранати, а гордість нашого інституту, курсант Тонконоженко Анатолій, виборов II місце з результатом 11хв 14с. Також варто зазначити підполковника Андрія Балдецького, тренера, що супроводжував команду, який не гаяв часу і посів III місце з прикладної стрільби (вправа ПМ-3) з результатом 265 балів.

Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо їм нових перемог, адже попереду ще стільки непідкорених вершин.