Курсанти Військового інституту склали присягу на вірність українському народові

173 курсантів, серед яких 71 - військовослужбовці жінки склали присягу на вірність українському народові у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

«Дякую батькам, за те що виховали таких дітей та підтримали їхнє рішення стати військовими. Ті хто обирає шлях захищати Батьківщину має йти до кінця. Служба буде нелегкою, а іноді дуже небезпечною, тому бажаю вам мудрих командирів та адекватних підлеглих», — привітав курсантів Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Ректор Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, професор Володимир Бугров зазначив, що пишається тим, що серед близько 7 тисяч першокурсників КНУ такі чудові курсанти.

Начальник Військового інституту, генерал-майор Ігор Толок доповів Головнокомандувачу Збройних Сил про прийняття курсантами Військового інституту присяги на вірність українському народові. На заході також був присутній командувач Сухопутних військ, генерал-полковник Олександр Сирський.

Священнослужитель української православної церкви Отець Олексій благословив курсантів.

За встановленою традицією курсанти старших курсів поклали квіти до Алеї слави Героїв України.

На завершення церемонії військовий оркестр виконав музичне привітання для першокурсників. Вже з понеділка вони відчують справжнє курсантське життя.

Бажаємо наснаги та терпіння під час шляху до офіцерських погонів!