ТРИВАЄ НАВЧАЛЬНИЙ ЗБІР ЗІ СЛУХАЧАМИ ФАКУЛЬТЕТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ЗА ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ

Головним завданням першого тижня зборів було виконання вправи початкових стрільб з АК-74.

В ході практичних занять з вогневої підготовки під керівництвом начальника факультету післядипломної освіти полковника Віктора Добровольського вдалося успішно на належному рівні вирішити усі організаційні та забезпечуючи питання.

Завдяки умілому керівництву навчально-виховним процесом досвідчених військових педагогів кафедри тактики та загальновійськової підготовки більшість слухачів отримали відмінні й добрі оцінки. Кращі результати показали Ілля Гончаров, Євгеній Ткач, Олег Федоренко та Владіслав Черних.