Першокурсники на «лінії вогню»

Курсанти Військового інституту успішно закріпили теоретичні знання з вогневої підготовки виконавши курс контрольних стрільб.

На одному з полігонів курсанти відпрацювали вправи контрольних стрільб з автомата АК-74. Усі курсанти показали добрі результати. Стрільби проводилися під керівництвом начальника навчально-польових зборів підполковника Ярослава Мельника, викладачів Військового інституту та інструкторів з числа найбільш досвідчених курсантів контрактників. Всі  правила з техніки безпеки були дотриманні. З ними військовослужбовці були ознайомлені напередодні проведення занять зі стрільби, склавши залік зі знання курсу стрільб та правил безпечного поводження зі зброєю.

«Ми відпрацювали вже половину програми практичної підготовки «Стрілець механізованого взводу» -  вважаю, що мета заходу була сьогодні досягнута. Зазначаю, що особовий склад із завданням впорався» - підсумував проведення контрольних стрільб підполковник Ярослав Мельник.

Також, начальником навчально-польових зборів були заохочені курсанти, які показали найкращий результат зі стрільби.

Олександр Бритвич