Вступні випробування до Військового інституту тривають

Майбутні курсанти, складають іспит з фізичної підготовки, проходять психологічне тестування та медичний огляд.

За словами абітурієнта Олексія Овчара його вибір був добре обміркованим:
«Я навчався в Чернігівському ліцеї з ПВФП, тому шлях військового обрав ще з 9 класу. Вирішив вступити у Військовий інститут КНУ ім. Тараса Шевченка, щоб в майбутньому стати офіцером»

Головними критеріями є результати ЗНО, психологічне обстеження, медичний огляд та рівень фізичної підготовки.

«Цього року маємо велику кількість заяв. Також радують достатньо високі  бали атестатів. Поки хлопців і дівчат майже порівну, але побачимо, що буде далі»,- коментує голова технічного секретаріату відбіркової комісії  підполковник Олег Мірошніченко

Батьки абітурієнтів переживають не менше та постійно їх підтримують.

«Мій син декілька років готувався до вступу у Військовий інститут – це і постійні заняття спортом, і репетитори. Андрій хоче бути військовим психологом, адже хоче допомагати людям у критичних ситуаціях», - розповідає батько абітурієнта Василь Лебідь.

Незабаром абітурієнтів чекає первинна військово - професійна  підготовка воїна.