УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІКНУ В НАВЧАЛЬНОМУ МОДУЛІ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ В АКАДЕМІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК «НІКОЛАЄ БЕЛЧЕСКУ» СІБІУ

З 11 липня по 16 липня 2021 року представники Збройних Сил України беруть участь у практичному військовому модулі в Академії сухопутних військ імені Ніколає Белческу в рамках Програми Європейського Союзу Еразмус+ (а саме, військовий Еразмус+, EMILYO) напрямок академічна мобільність.

З метою забезпечення початкової військової освіти в вищих військових навчальних закладах Європейського Союзу (базові офіцерські навчальні заклади) від імені Військового інституту Київського національного університету делеговано групу в складі: начальник кафедри військової політології п-к Сірий С.В. та курсанти зазначеної кафедри Мацько М., Бей С., для реалізації можливості кількісного та якісного обміну знаннями та досвідом через мобільність курсантів та викладацького персоналу.

Напрямок академічна мобільність надає функціональні можливості, які допоможуть практично вивчити системи базової освіти і підготовки офіцерів країн-членів НАТО.