У ВІКНУ СТАРТУВАЛА ЕКЗАМЕНАЦІЙНА КОМІСІЯ

У Військовому інституті розпочала роботу екзаменаційна комісія.

Заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи, полковник Олег Прохоров повідомив про готовність до здачі випускниками екзаменів. Окрім того, повідомив членів екзаменаційної комісії про особливості навчання  бакалаврів  різних напрямків підготовки які будуть претендувати на продовження навчання це 204 бакалаври, 30- з яких претендує на диплом з відзнакою.

Голова екзаменаційної комісії полковник Євген Сасько довів порядок проведення комплексних екзаменів та захисту кваліфікаційних робіт що включає у себе комплексний екзамен з фаху, захист кваліфікаційної роботи бакалавра та комплексний екзамен з іноземної мови. Усі екзамени проходять у тестовій або у письмовій формі та наголосив на тому, що курсанти, які претендують на дипломи бакалаврів та продовження навчання мають дотримуватись норм чинного законодавства, своєчасно інформувати командирів про свої скарги, заяви та пропозиції та побажав успіхів під час здачі.