Змаганнях з плавання серед військовослужбовців та спортсменів

06 червня збірна команда Військового інституту з плавання взяла участь у міжвідомчих змаганнях з плавання на кубок начальника Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» серед військовослужбовців та спортсменів вищих навчальних закладів Міністерства оборони України, Збройних Сил України та Міністерства внутрішніх справ України. Дебют курсантів нашого інституту виявився вдалим.

Золоту медаль на дистанції 100 м вільним стилем виборола курсантка Побиванець Марія. Бронзову медаль на тій самій дистанції виборола курсантка Гомонюк Софія.

Серед чоловіків бронзову медаль на дистанції 100 м вільним стилем виборов курсант Мельник Роман.

Призерів змагань було нагороджено цінними подарунками, кубками та грамотами.

Побажаємо членам збірної команди Військового інституту з плавання подальшої спортивної самореалізації, успіхів у навчанні та подальших перемог.