Відбувся другий тур Чемпіонату з міні-футболу

З 14 по 17 травня на території студмістечка пройшов другий тур Чемпіонату з міні-футболу серед курсантів Військового інституту. Участь у заході прийняло тринадцять команд з двох факультетів.

Курсанти змагалися на повну силу, щоб отримати місце в фіналі і мати змогу з гідністю носити титул переможців Чемпіонату з міні-футболу. Найзапекліша боротьба відбувалась між командами першого курсу «Фінанси банківська справа та страхування» та другого «Геодезія та землеустрій». Пробивши серію пенальті та доклавши максимум зусиль, перемогу здобула команда другого курсу за спеціальністю «Геодезія та землеустрій»

«Ми готові перемагати та демонструвати гарну гру», - запевняють курсанти.

Також, учасники чемпіонату висловили вдячність викладачам кафедри фізичного виховання, які сприяли проведенню турніру.

Хлопців підтримували гучними оплесками та підбадьорюючими словами. Найкращими вболівальниками, за словами організаторів змагань, стали курсанти, які наповнювали свій факультет силами та емоціями.

Такі заходи, на думку викладачів кафедри фізичного виховання, допомагають зміцнити колектив, зняти напругу, вдосконалити фізичну підготовку, а також швидко приймати рішення.

У наступному турі Чемпіонату за вихід у півфінал будуть змагатися такі команди:

2 к. – «Геодезія та землеустрій»;

4 к. – «Психологія», «Політологія»;

2 к. – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Філологія», «Журналістика»;

3 к. – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Філологія», «Журналістика»;

3 к. – «Право»;

1 к. – «Право»;

4 к. – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Філологія», «Журналістика».

Дар’я Москалець