Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

КУРСАНТКИ ВІКНУ ПРАЦЮЮТЬ У ПРЯМОМУ ЕТЕРІ ВІЙСЬКОВОГО РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Висвітлення новин, ведення прямих етерів, створення власних проєктів - п’ятий рік навчання за плечима і вони вже на рівні з працівниками військових медіа.

Курсантки кафедри військової журналістики Валерія Кротченко та Валерія Подкіч вже протягом місяця знаходяться у відрядженні на Центральній телерадіостудії Міністерства оборони України.

- Дівчата розподілилися за спеціалізаціями: радіо та теле, - розповідає заступник начальника ЦТРС МОУ Віктор Гром, - Ми спокійно довіряємо їм завдання різної важкості, адже на них покладається робота працівників, які наразі знаходяться в район проведення Операції об’єднаних сил. Протягом багатьох років ми тісно співпрацюємо з ВІКНУ, надаємо можливість курсантам отримати та удосконалити практичні навички. На виході – ми отримуємо готових спеціалістів для роботи у сфері військової журналістики.

Валерія Подкіч вже має три своїх радіо-проєкти, та без проблем виходить у прямому ефірі.

- Завжди є невеликий страх перед виходом в ефір, але коли вмикається мікрофон забуваю про все і впевнено веду програми. Особливо приємно звертатися до наших військових і отримувати від них фідбек. Скоро вийдуть мої дві нових програми на першому військовому, тому чекайте на прем’єру, - ділиться враженнями курсантка.

Натомість, Валерія Кротченко знайшла себе у телевиробництві, її сюжети щотижня можна побачити у програмі «Армія Сьогодні». Паралельно з поточними задачами вона працює над створенням документального фільму, присвяченому Дню Військово-морських сил.

- Мені неймовірно приємно, що тут на нас покладають серйозні завдання і повністю довіряють, - розповідає Валерія Кротченко, - я не раз була на стажуванні у ЦТРС, тому багато задач, що ставляться – знайомі, проте пропозиція попрацювати над створенням фільму була несподіваною і дуже важливою для мене, адже це демонструє неабияку довіру.

Тож, зовсім скоро дівчата отримають свої перші офіцерські погони, а навички, здобуті за час навчання, точно стануть їм у нагоді.

Фотографії