День відкритих дверей

27 лютого у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов День відкритих дверей. Такий захід проводиться з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із життям інституту. напрямами підготовки та спеціальностями навчального закладу.

Отримати інформацію про особливості вступу та навчання до ВІКНУ прибули майбутні курсанти  з різних регіонів України.

Представники приймальної комісії надали інформацію  про правила прийому 2021 року, особливості вступу та вимоги до кожної спеціальності, які готують фахівців зокрема  для всіх видів Збройних Сил України, так і для інших військових формувань.

Начальники кафедр розповіли про особливості освітньо-професійних програмпровели та  ознайомили гостей з навчально-матеріальною базою напрямів підготовки, організації практик і стажувань, а також можливостей подальшого працевлаштування на офіцерських посадах.