Традиції — це наше минуле і майбутнє! Бережімо їх!

Сьогодні, 7 грудня відзначають Всесвітній день української хустки. Цікаво, що вперше день української хустки відзначили лише рік тому, щоб об’єднати жінок різного фаху, віку та національності, для збереження українських традицій.

Запровадження цього свята викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.

З нагоди Дня волонтера та Дня української хустки, у Військовому інституті, відбулася виставка «Дивосвіт України», в якій презентуються картини та фотографії присвячені цим святам. Курсанти змогли в деталях оцінити важку та неймовірно важливу роль волонтера, а також зануритися у світ рідного українського колориту.

Організатором виставки стала, заслужений працівник культури України - Зоя Ружин. Також, на презентацію завітали, народний декламатор Михайло Орлюк та українська співачка Анна Солонична.