Колектив ВІКНУ нагородили Державною премією України в галузі освіти

1 грудня в будівлі Міністерства освіти і науки відбулось нагородження Державними преміями України в галузі освіти 2019 року.

В номінації «Вища освіта» – за роботу «Педагогічна система вищого військового закладу освіти в контексті розвитку сектору безпеки і оборони України» перемогу здобули співробітники нашого інституту:

ТОЛОК Ігор Вікторович — начальник Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, доцент.

БУРИЙ Сергій Володимирович — провідний науковий співробітник науково-дослідного центру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат педагогічних наук

КУЧЕРЯВИЙ Андрій Олександрович — професор кафедри військової психології та педагогіки Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор педагогічних наук, доцент

ПРОХОРОВ Олег Анатолійович — заступник начальника Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент

РИЖИКОВ Вадим Степанович — головний науковий співробітник науково-дослідного центру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор педагогічних наук, професор

Привітав лауреатів Державної премії України в галузі освіти 2019 року, які стали переможцями цього багатоетапного змагання тимчасово виконувач обов’язків Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет, який подякував усім присутнім та висловив сподівання на їх допомогу у підвищенні рівня нашої освіти.

Варто зазначити, що серед списку кандидатів на здобуття щорічної премії, ВІКНУ був єдиним військовим закладом.

Бажаємо колективу нових злетів та ще більших досягнень.