Карантин не завадив провести щорічну Міжнародну науково-практичну конференцію

У Військовому інституті Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка відбулась XVI Міжнародна науково-практична конференція «Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє».

Через світову пандемію, спричинену вірусом COVID-19 науковці не мали змоги обговорити нагальні питання особисто, проте конференція відбулась в онлайн платформі Zoom.

Робота проводилась у наступних секціях:

Секція 1. Технічні проблеми озброєння і військової техніки та технології подвійного призначення.

Секція 2. Актуальні проблеми лінгвістичного забезпечення Збройних Сил України.

Секція 3. Актуальні питання гуманітарного та соціального розвитку Збройних Сил України.

Секція 4. Інформаційно-психологічна боротьба у воєнній сфері.

Секція 5. Сучасні інформаційно-комунікаційні технології сектору безпеки та оборони.

Секція 6. Фінанси.

Секція 7. Актуальні проблеми військового права.

Секція 8. Актуальні проблеми геоінформаційного, топогеодезичного та навігаційного забезпечення Збройних Сил України.

Секція 9. Наукові проблеми військової політології та морально-психологічного впливу.

Секція 10. Основні засади, принципи та технології забезпечення кібербезпеки у воєнній сфері.

Офіцери, курсанти та працівники ВІКНУ активно взяли участь у цій конференції, за результатами якої буде сформовано електронний Збірник тез, а пізніше він буде доступний в загальному доступі.