Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
10:53, 29 липня 2021
Головним завданням першого тижня зборів було виконання вправи початкових стрільб з АК-74. В ході практичних занять з вогневої підготовки під керівництвом начальника факультету післядипломної освіти полковника Віктора Добровольського вдалося успішно на належному рівні вирішити усі організац..
читати далі
12:00, 24 липня 2021
24 липня 2021 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочалися навчальні збори з громадянами України, що навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу. Підготовка майбутніх офіцерів проводиться з метою кадрового забезпечення діяльності Зброй..
читати далі
06:33, 24 липня 2021
Протягом минулого тижня слухачі першого року навчання факультету післядипломної освіти, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили виконання Програми комплексних практичних занять з вивчення курсу Первинної військово-професійної підготовки і тактичної медицини. В складних ..
читати далі
18:25, 22 липня 2021
Курсанти ВІКНУ стажувалися на рівні командира взводу у Загальновійськовому училищі Сен-Сір Коеткідан м. Рен, Французька Республіка з 14 червня по 17 липня 2021 року Участь у закордонних відрядженнях є необхідною складовою для налагодження академічних зв’язків представників вищих військо..
читати далі
17:32, 20 липня 2021
У Військовому інституті відбувся круглий стіл, на якому були присутні представники від нашого інституту та Агенції інноваційного підприємництва «Evogranum». На порядку денному були можливості активної участі представників ВІКНУ в національних та міжнародних грантових програмах.​Зокрема..
читати далі
Про інститут

Армія FM

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі – ВІКНУ) є сучасним міжвідомчим, багатопрофільним, інтегрованим військовим навчальним підрозділом провідного вищого навчального закладу України, що здійснює підготовку професіоналів з повною вищою освітою для Збройних Сил України та інших силових структур сектору безпеки і оборони України (Служби безпеки України, Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та ін.)

ВІКНУ здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями “бакалавр” та “магістр” за спеціальностями: психологія, політологія, журналістика, зв’язки з громадськістю, міжнародна інформація, міжнародні відносини, переклад, фінанси та кредит, правознавство, геоінформаційні системи і технології.

Завдання ВІКНУ:

  • підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців різних освітніх рівнів, у тому числі мовна та спеціальна професійна підготовка;
  • військова підготовка студентів вищих навчальних закладів за програмою офіцерів запасу за кошти юридичних або фізичних осіб;
  • організація та проведення наукової, науково-технічної діяльності;
  • підготовка наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників (функціонує ад’юнктура з 8-ми спеціальностей та школа методичної майстерності);
  • підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації громадян іноземних країн відповідно до міжнародних угод.

Інтегрована система навчання у ВІКНУ дає можливість здійснювати освітній процес з використанням всього інтелектуального, наукового, навчально-матеріального, виховного потенціалу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що обумовлює високу якість освіти, її теоретичної та практичної складової, формування гармонійно розвинутої особистості, виховання справжніх патріотів України.


Приєднуйся
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА У 2021 РОЦІ