Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


У ВІКНУ проведено командирський збір
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) з 21.01.13 по 25.01.13 проходив командирський збір з офіцерами та особами сержантського складу. Метою заходу було: вивчення нових питань у військовій справі, удосконалення практичних навичок офіцерів та осіб сержантського складу у виконанні функціональних об..
[ читати далі ]
У ВІКНУ розпочали стажування курсанти Загальновійськового училища Збройних сил Французької Республіки Сен-Сір Коеткідан
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відповідно до рішення першого заступника Міністра оборони України та Плану двостороннього співробітництва між оборонними відомствами України та Французької Республіки на 2013 рік розпочали стажування курсанти Загальновійськового училища Збройних сил Французької Респ..
[ читати далі ]
У змаганнях із плавання успішно виступила команда ВІКНУ
У спорткомплексі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 18.01.13 відбулися спортивні змагання з плавання в рамках Спартакіади серед збірних команд професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації, які розташовані на території Голосіївського району м. Києва. Успішно виступила у змаган..
[ читати далі ]