Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


До захисту Батьківщини готові!
У Військовому інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася урочиста подія - в День Державного прапору України 23 серпня 2014 року понад 1000 студентів факультету військової підготовки прийняли Військову присягу на вірність українському народові з готовністю захищати Вітчизну. В святкових заходах брав учас..
[ читати далі ]
Військовий інститут відвідала делегація Народної Визвольної Армії Китаю (НВАК)
Відповідно до рішення заступника Міністра оборони України 20 серпня 2014 року Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відвідала делегація Народної Визвольної Армії Китаю (НВАК) на чолі з генерал-майором Фан Бейцюнь, заступником начальника Головного управління військової підготовки Генерального штабу Н..
[ читати далі ]
ПЕРЕДОВИЙ ДОСВІД КРАЩИХ СТУДЕНТІВ ВІЙСЬКОВОГО ФАКУЛЬТЕТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
На військовому факультеті завершуються навчальні збори зі студентами, які навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу. На разі найвідповідальніший період – здавання випускних екзаменів, що вимагає від кожного максимальної зібраності і сконцентрованості, щоб на краще показати здобуті у стінах Військового інституту знання, уміння та навич..
[ читати далі ]
БОЙОВИЙ ДОСВІД СТУДЕНТАМ ТА СЛУХАЧАМ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Днями у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Головного управління по роботі з особовим складом Генерального штабу відбулися чергові зустрічі провідних офіцерів та науковців Соціально-психологічного центру та Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних Сил України зі студентами ві..
[ читати далі ]
ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ ПІД ЧАС НАВЧАЛЬНИХ ЗБОРІВ У КИЇВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Сьогодні наша зустріч проходить на кафедрі тактичної підготовки факультету військової підготовки КНУ імені Тараса Шевченка. Як зазначив Володимир ВІШНЯКОВ, завідувач кафедри, кандидат військових наук, доцент, полковник запасу, – “Науково-педагогічні працівники кафедри викладають студентам предмет «Тактична підготовка» навч..
[ читати далі ]
Тяжко в навчанні, легко в бою! У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка у розпалі різноманітні заняття та заходи в рамках навчального збору зі студентами, майбутніми офіцерами-запасу.
Кафедра загальновійськової підготовки факультету військової підготовки під керівництвом завідувача кафедри кандидата технічних наук, доцента, полковника запасу ДЕМ’ЯНЮКА Олексія Степановича навчає студентів головним предметам навчальної дисципліни „Військова підготовка”: „Тактична підготовка”, „Вогнева підготовк..
[ читати далі ]
РОЗПОЧАЛАСЯ ВІЙСЬКОВА ПРАКТИКА У КУРСАНТІВ 5-ГО КУРСУ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
1 серпня 2014 року курсанти 5-го курсу за спеціальністю «Політологія» приступили до виконання службових обов’язків в ході військової практики. Вісім чоловік з 512-пл навчальної групи призначені на посади заступників командирів по роботі з особовим складом навчальних рот з підготовки студентів за програмою офіцерів-запасу. Незважаю..
[ читати далі ]
Близько половини студентів, що закінчують навчатись за програмою підготовки офіцерів запасу – планують пов’язати своє майбутнє із Збройними Силами України
Навчальні збори факультету військової підготовки військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка тривають. Понад тисячу юнаків та дівчат відточують свою майстерність військового ремесла, адже на них чекає Військова присяга і присвоєння офіцерських звань. Тому молодь старається, щоб отримавши омріяні погони, вони з ..
[ читати далі ]
ВІЙСЬКОВІ ОСВІТЯНИ ДОПОМАГАЮТЬ ВІЙСЬКОВИМ МЕДИКАМ!
У годину лихоліття видно справжніх патріотів нашої держави, готових захищати її та усіляко допомагати тим, хто сам став на її захист. Не змогли залишитися байдужими до долі оборонців офіцери та працівники Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вони зібрали кошти та придбали за благодійні внески офіцерів і..
[ читати далі ]
У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка продовжуються навчальні збори зі студентами за програмою підготовки офіцерів-запасу.
Вже тиждень на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка інтенсивно проходять навчальні збори зі студентами за програмою підготовки офіцерів-запасу. За допомогою керівництва навчальних зборів, досвідчених командирів підрозділів та викладачів майбутні офіцери впевнено опановують військові знання за своїми..
[ читати далі ]