Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


У ВІКНУ відсвяткували Міжнародний жіночий день
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 07.03.13 відбулися святкові заходи, присвячені Міжнародному дню захисту прав жінок та миру. За встановленою останніми роками традицією урочисті збори особового складу більше нагадували театралізовану виставу: вітальні виступи, оголошення святкових наказів М..
[ читати далі ]
ВІКНУ святкує День захисника Вітчизни
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченкa (ВІКНУ) 22.02.12 проведено урочисті збори особового складу, присвячені Дню захисника Вітчизни. Захід розпочався й надалі супроводжувався музичними вітаннями військового оркестру ВІКНУ, що зробило свято особливим. Вітаючи присутніх від імені ректора та керівництва ун..
[ читати далі ]
У ВІКНУ на курсах підвищення кваліфікації фахівців із навігаційного забезпечення військових частин та підрозділів відбувся черговий випуск
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) з 21.01.13 по 16.02.13 проводились курси підвищення кваліфікації офіцерів із питань організації навігаційного забезпечення на основі геоінформаційних технологій і систем Збройних Сил України. Свою кваліфікацію підвищили та отримали відповідні свідоцтва 20 о..
[ читати далі ]
У ВІКНУ відбулася урочиста церемонія вручення свідоцтв про закінчення курсів підвищення кваліфікації з інформування громадськості та взаємодії з засобами масової інформації офіцерам та працівникам Збройних Сил України
18.02.13 року у Військовому інституті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка 12 військовослужбовців та працівників Збройних Сил України отримали свідоцтва державного зразка про закінчення курсів за спеціальністю: “Інформування громадськості та взаємодія із засобами масової інформації”. За період підготовки представник..
[ читати далі ]
Пам’ять єднає покоління
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 15.02.13 відсвяткували День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24 річницю виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан. Святкові заходи розпочалися з урочистого покладання квітів до Меморіального комплексу пам’ят..
[ читати далі ]
Фахівці із виховної роботи підвищили свою кваліфікацію
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) з 17.01.13 по 08.02.13 проводились курси підвищення кваліфікації фахівців із виховної роботи (по роботі з особовим складом). Метою курсів було набуття офіцерами теоретичних та практичних навичок у сфері виховної роботи з особовим складом. Свою кваліфікацію п..
[ читати далі ]
Французьким курсантам вручено сертифікати про проходження мовного стажування у ВІКНУ
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) завершилось стажування курсантів Загальновійськового училища Сен-Сір Коеткідан Збройних сил Французької Республіки. Протягом перебування у ВІКНУ молодші лейтенанти Лоріан де Отклок та Луї Ервуе вдосконалювали рівень володіння російською мовою та ознайомлювал..
[ читати далі ]
Важлива складова у формуванні патріотизму в нашої молоді
У фотогалереї Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 08.02.13 відбулася зустріч особового складу з автором фотовиставки за назвою: «Мальовнича Україна взимку», колишнім начальником Головного контрольно-ревізійного управління Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майором запасу..
[ читати далі ]
Виховуємо молодь на кращих традиціях старшого покоління захисників Вітчизни
На виконання Указу Президента України від 19.10.12 № 604/2012 “Про заходи у зв’язку із відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років” у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 02.0..
[ читати далі ]
У ВІКНУ проведено командирський збір
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) з 21.01.13 по 25.01.13 проходив командирський збір з офіцерами та особами сержантського складу. Метою заходу було: вивчення нових питань у військовій справі, удосконалення практичних навичок офіцерів та осіб сержантського складу у виконанні функціональних об..
[ читати далі ]