Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Начальник Соціально-психологічного центру Збройних Сил України зустрівся з курсантами випускних курсів спеціальностей “Психологія” та “Політологія” Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка
21 січня 2014 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках факультативного заняття з курсантами випускних курсів спеціальностей “Психологія” та “Політологія була організована зустріч з начальником Соціально-психологічного центру Збройних Сил України, учасником АТО полковнико..
[ читати далі ]
BIENVENUE, CHERS AMIS!
В рамках Переліку заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України до Військового інституту прибула військова делегація з Французької Республіки в особі молодших лейтенантів Національного військового училища Сен-Сір Коеткідан Юбера БУАЙАРА та Александра ДАНСЕНА, які протягом декількох тижнів проходитимуть мо..
[ читати далі ]
ПАМ’ЯТАЄМО І ШАНУЄМ
Рік тому – 12.01.14 відійшов у вічність начальник військового факультету фінансів і права полковник ЛІСОВСЬКИЙ Валерій Іванович. Командування та колектив Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка із скорботою висловлюють щирі співчуття близьким та родичам полковника Лісовського В.І. Життєвий шлях Вал..
[ читати далі ]
10 січня 2015 року на 44 році життя помер наш товариш та колега підполковник ДЕМЕНТЬЄВ Сергій Юрійович
Дементьєв Сергій Юрійович народився 06 жовтня 1971 року в м. Дніпропетровську. Після закінчення школи у 1988 році розпочав трудовий шлях у конструкторському бюро “Дніпровське”, а вже через рік поступив до Ярославського вищого військового фінансового училища імені маршала А.В. Хрульова, яке успішно закінчив у 1992 році. Після закінчення ..
[ читати далі ]
Як риба у воді
Курсант першого курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Степан Косенко здобув абсолютну триразову перемогу у змаганнях за «Першість КНУ імені Тараса Шевченка з плавання серед першокурсників». На початку грудня спортсмени-першокурсники всіх факультетів університету, зібралися у спорткомплек..
[ читати далі ]
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ВІКНУ
20.12.2014 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся День відкритих дверей. До великої зали інституту прийшло чимало батьків разом з дітьми, ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна. З перших хвилин між керівництвом навчального закладу та присутніми встановилась відверта, ..
[ читати далі ]
Орденом «За мужність» нагороджено випускника ВІКНУ
Президент України Петро Порошенко на зустрічі з офіцерами прикордонної служби нагородив 23-річного заступника начальника першої мобільної прикордонної застави з персоналу Херсонського прикордонного загону лейтенанта Єлисея Махова орденом «За мужність» III ступеня. Петро Порошенко високо оцінив діяльність прикордонників, їх в..
[ читати далі ]
Психологічна допомога людям, які отримали посттравматичні стресові розлади внаслідок бойових дій, поранень та стихійних лих.
У Києві проходить читання курсу з надання психологічної допомоги людям, які отримали посттравматичні стресові розлади внаслідок бойових дій, поранень та стихійних лих. Він організований за сприяння Міністерства оборони України, представників Собору незалежних євангельських церков України та членів Ради у справах душпастирської опіки при Міністерств..
[ читати далі ]
МИ – ЧЕМПІОНИ!
У вівторок, 09 грудня 2014 року, в спортивному комплексі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулись фінальні матчі змагань за “Кубок ректора” з футзалу серед студентів нашого університету. У фінальній, чесній та безкомпромісній боротьбі зійшлись збірні географічного факультету та Військового інституту. Перем..
[ читати далі ]
КОРИСНІ ПОРАДИ
Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка отримали корисні поради від своїх старших колег, які пройшли справжнє професійне та офіцерське випробування під час висвітлення подій в зоні АТО. Науково-практичий семінар відбувся за ініціативою та безпосереднім керівництвом начальника кафедри зарубіжної в..
[ читати далі ]