Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


ВІДБУЛАСЬ Х ЮВІЛЕЙНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ВІЙСЬКОВА ОСВІТА І НАУКА: СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ”
У п’ятницю, 21 листопада 2014 року, в день відзначення Дня Гідності та Свободи (свята, започаткованого на честь вшанування мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейсько..
[ читати далі ]
У ВІКНУ відбувся розширений кафедральний науково-практичний семінар
19 листопада 2014 року відповідно до рішення науково-практичної конференції “Проблемні питання підготовки військових фахівців в сучасних умовах та шляхи їх вирішення з урахуванням досвіду застосування Збройних Сил України в антитерористичної операції” від 09.10.2014 у Військовому інституті Київського національного університету імені Тар..
[ читати далі ]
День студента – справжнє свято молодості та творчості!
17 листопада в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації відбулася урочиста зустріч з нагоди Дня студента. До гостинної зали було запрошено активістів району, відмінників навчання та творчих студентів, які вносять вагомий внесок у розвиток молодіжного самоврядування та сприяють його поширенню. Запрошена обдарована молодь (всього ..
[ читати далі ]
Екскурсія в Державний музей авіації
За ініціативою відділення по роботі з особовим складом 9 листопада 2014 з курсантами 1-го курсу військового факультету фінансів і права була організована екскурсія у Державний музей авіації. Метою екскурсії було познайомити курсантів як з історією розвитку авіації, так і з основними її представниками. Отже, трохи про те, що ми побачили. Музей ..
[ читати далі ]
Зустріч делегації відставних офіцерів-випускників вищих військових навчальних закладів країн-членів НАТО
7 листопада 2014 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася зустріч офіцерів та курсантів Військового інституту з делегацією відставних офіцерів-випускників вищих військових навчальних закладів країн-членів НАТО, в ході якої курсанти збагатили свої знання про НАТО. Під час зустрічі було провед..
[ читати далі ]
Збори офіцерів фінансово-економічних органів військових частин Збройних Сил України
2 листопада 2014 року на базі військової частини А0222 (Окремий полк Президента України) під керівництвом начальника Головного фінансово-економічного управління Генерального штабу Збройних Сил України Воробйова І.О. відбулися збори офіцерів фінансово-економічних органів військових частин Збройних Сил України випускників 2014 року та курсантів п&rsq..
[ читати далі ]
У ВІКНУ пройшли «Дні НАТО»
29 жовтня 2014 року делегація НАТО на чолі з помічником заступника начальника штабу Стратегічного командування НАТО з систем управління, розгортання та живучості комодором А. Мортен Гроеннінгсаетером відвідала Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Метою проведення зазначеного заходу було підвищення рівня п..
[ читати далі ]
У ВІКНУ проходять «Дні НАТО в Україні»
29 жовтня 2014 року на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходять «Дні НАТО в Україні» за участі делегації НАТО та представників Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Метою проведення даного заходу є підвищення рівня поінформованості курса..
[ читати далі ]
10-Й, ЮВІЛЕЙНИЙ! ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС ПАМ’ЯТІ ПЕРШОГО НАЧАЛЬНИКА ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТА ЖУКОВА!
Згідно з планом-календарем спортивних заходів Військового інституту 18 жовтня 2014 року на території студентського містечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка було організовано і проведено Десятий відкритий чемпіонат Військового інституту з легкоатлетичного кросу, присвяченого пам’яті генерал-лейтенанта Жукова С.А..
[ читати далі ]
МИ, ПАТРІОТИ У СПРАВІ ТА У СЕРЦІ!
Сьогодні, 16 жовтня 2014 року, у цей не простий для країни час, Військовий інститут відсвяткував 81-у річницю з дня заснування військової підготовки у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Урочисті заходи розпочалися вранці з шикування на плацу, виносу Бойового прапору Військового інституту та підняття Державного Прапору Укра..
[ читати далі ]