Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


Переможницею ХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стала курсант ВІКНУ
Щорічно представники Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) успішно беруть участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, який проводиться з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання шани до культури і трад..
[ читати далі ]
Науці – творчий потенціал молоді
Відповідно до Плану наукової і науково-технічної діяльності Військового інституту на 2014 рік 25.04.14 у ВІКНУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, ад’юнктів, слухачів, курсантів і студентів на тему: "Актуальні завдання гуманітарного, фінансово-економічного, правового, матеріально-технічного та лінгвістичного ..
[ читати далі ]
Особовий склад ВІКНУ взяв участь у загальноукраїнській акції «За чисте довкілля» та загальноміській толоці під гаслом «Чиста столиця починається з мене!»
У День довкілля 12.04.14 особовий склад Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) взяв участь у загальноукраїнській акції «За чисте довкілля» та загальноміській толоці, яка цього року відбулася під гаслом: «Чиста столиця починається з мене!». Вже традиційно навесні військовослу..
[ читати далі ]
У ВІКНУ проводиться прийом студентів для підготовки за програмою офіцерів запасу за контрактом
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) з 24.03.14 по 30.05.14 проводиться конкурсний відбір серед студентів факультетів (інститутів) КНУ та студентів інших вищих навчальних закладів, які виявили бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу за контрактом. За словами начальни..
[ читати далі ]
Шановні випускники ВІКНУ, які виконують свій Конституційний обов’язок в АР Крим!
Бойові побратими! Командування та весь особовий склад Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, засвідчує всім захисникам незалежної та вільної України свою підтримку у захисті територіальної цілісності та недоторканності нашої держави! Офіцерам-патріотам, нашим славетним випускникам, які виконують свій конс..
[ читати далі ]
У ВІКНУ проведені показові заняття з методики організації самостійної підготовки
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 18.02.14 у групі курсантів 4-го курсу спеціальності «фінанси» було проведено показове заняття з методики організації самостійної підготовки. Метою заходу було покращення якості самостійної підготовки курсантів. Метод проведення занять – гру..
[ читати далі ]
Вічна пам'ять!
Сорок днів тому – 12.01.14 відійшов у вічність начальник військового факультету фінансів і права полковник ЛІСОВСЬКИЙ Валерій Іванович. Командування та колектив Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка із скорботою висловлюють щирі співчуття близьким та родичам полковника ЛІСОВСЬКОГО В.І. Життєвий ш..
[ читати далі ]
У ВІКНУ на курсах підвищення кваліфікації фахівців з питань організації навігаційного забезпечення на основі геоінформаційних технологій і систем Збройних Сил України відбувся черговий випуск
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) проведено місячні курси підвищення кваліфікації фахівців з питань організації навігаційного забезпечення на основі геоінформаційних технологій і систем Збройних Сил України. Метою курсів було набуття офіцерами теоретичних та практичних навичок у сфері орган..
[ читати далі ]
Пам'ять єднає покоління
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) проведено комплекс заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ої річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан. Ще напередодні свята з його нагоди у навчальному корпусі були оформлені фотогалерея та с..
[ читати далі ]
За активної участі Спілки ветеранів Афганістану та особового складу Військового інституту у Голосіївському районі м. Києва відкрито Пам’ятний знак «Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих»
Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ої річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан за активної участі Спілки ветеранів Афганістану та особового складу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) у Голосіївському районі м. Києва 13.02.14 ..
[ читати далі ]