Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


Солістки військового оркестру ВІКНУ успішно виступили на Свято-Георгієвському Міжнародному Православному Фестивалі Культури та Творчості
У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України 16.05.13 відбувся фінальний тур Свято-Георгієвського Міжнародного Православного Фестивалю Культури та Творчості, який є спільним проектом Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ, Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями гр..
[ читати далі ]
У ВІКНУ відбувся День відкритих дверей
Із метою популяризації військової служби та професійної орієнтації молоді 25.05.13 у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відбувся День відкритих дверей. Вже традиційно військово-навчальний підрозділ університету у цей день відвідали батьки майбутніх вступників. Розпочався захід із демонстрації с..
[ читати далі ]
Американські кадети ознайомлюються з ВІКНУ
Відповідно до рішення першого заступника Міністра оборони України 16.05.13 Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали кадети Військової академії Збройних сил США Вест-Пойнт, які протягом трьох місяців проходили мовну підготовку та практику з культурознавства в Україні. Метою візиту зазначеної делегації..
[ читати далі ]
Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто свято і до кінця виконав свій обов’язок
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) проходять святкові заходи з нагоди 68-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Напередодні було проведено впорядкування поховань учасників Великої Вітчизняної війни, науковців та викладачів університету, що знаходяться на території Лук’янівсько..
[ читати далі ]
Військово-патріотичне виховання молоді – процес безперервний
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 29.04.13 відбувся творчий літературний вечір з нагоди презентації книг на афганську тематику. Перед початком заходу та під час його проведення присутні переглянули документальні фільми, які нагадали про бойові дії на території ДРА, мужність та героїзм наших ..
[ читати далі ]
Залучаємо молодь до науки
Відповідно до Плану наукової і науково-технічної діяльності Військового інституту на 2013 рік 26.04.13 у ВІКНУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, ад’юнктів, слухачів, курсантів і студентів на тему “Сучасні проблеми розбудови Збройних Сил України”. Пленарне засідання конференції відкрив заступник ..
[ читати далі ]
Відбулось перше навчальне заняття із курсантами-випускниками за участю замовників на підготовку військових фахівців за відповідними спеціальностями
З метою актуалізації знань випускників 2013 року щодо сучасної нормативно-правової бази з реформування та розвитку Збройних Сил України у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка у квітні-травні ц. р. планується проведення додаткових занять із курсантами-випускниками за участю замовників на підготовку військ..
[ читати далі ]
Уперше головою Наукового товариства студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка обрано курсанта ВІКНУ
На звітно-виборчій конференції Наукового товариства студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка відбулася 23.04.13 за головуванням проректора університету з наукової роботи Сергія Вижви, уперше за існування цієї наукової молодіжної самоврядної організації було обрано головою представника Військового інст..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ за чисте довкілля
Справжня весна, – сонячна, тепла, квітуча, – у цьому році завітала до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 20.04.13. У цей день згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98 від 1998 року військовослужбовці та працівники Збройних Сил України ВІКНУ у повно..
[ читати далі ]
70 курсантів ВІКНУ взяли участь у проведенні «Дня донора»
Сьогодні, 11.04.13, у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відповідно до Плану комплектування донорів та заготівлі крові у військових частинах, установах і навчальних закладах на 2013 рік Центр крові Міністерства оборони України в рамках “Дня донора” у черговий раз проводив забір кров..
[ читати далі ]