Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


Майбутні офіцери запасу проходять практичну підготовку
У період з 1 по 21 липня цього року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка були проведені комплексні практичні заняття з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки з громадянами першого року навчання, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу. ТВО начальник..
[ читати далі ]
З ОКОПУ – ЗА ПАРТУ
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочалась вступна кампанія. На навчальний збір прибули військовослужбовці військової служби за контрактом та строкової служби, які прагнуть підвищити кваліфікацію чи здобути знання у новій для себе царині військових наук. Серед бажаючих більшість – військово..
[ читати далі ]
01 липня 2017 року у Військовому інституті розпочалися навчальні збори зі студентами
01 липня 2017 року у Військовому інституті розпочалися комплексні практичні заняття з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки з громадянами першого року навчання, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу. Майбутніх офіцерів держава готує для кадрового забезпечення Збройних Сил України, військових ..
[ читати далі ]
Офіцери запасу свідомо поповнять лави Збройних сил України
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходять тримісячні курси перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів запасу, які призвані на військову службу за призовом осіб офіцерського складу. Вони самостійно вирішили поповнити лави Збройних сил України, покращити військові навички, для того, щоб слу..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту небайдужі до дитячих життів
У зв’язку з проведенням АТО на сході України, у національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» постала гостра нестача постійних донорів. Сьогодні дитяча лікарня потребує допомоги, адже донорська кров залишається життєво необхідною в багатьох випадках для порятунку дитячих життів. Тому дитячий медичний центр звернувся ..
[ читати далі ]
Ми на все життя збережемо у своїх серцях добру пам’ять про Україну та Військовий інститут і передамо її своїм дітям!
З такими почуттями повертаються на свою батьківщину офіцери-випускники з Китаю Різноманітне життя нашого Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченко щоденно сповнене усіляких приводів для зустрічей та спілкування. Цього разу відбулася урочиста подія у зв’язку із закінченням навчання у ВІКНУ офіцерами На..
[ читати далі ]
Пам’ятаємо не тільки про свої права, але і про обов’язки
Напередодні двадцять першої річниці прийняття Конституції України у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочисті заходи для курсантів та офіцерів. «Всі ви знаєте, що першою українською Конституцією в сучасному її розумінні стала Конституція Пилипа Орлика, яка вважається однією з перших к..
[ читати далі ]
Професійне поповнення лав Збройних сил України
Протягом 11 днів на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходили курси підвищення кваліфікації резервістів оперативного резерву (ОР-1) з питань морально-психологічного забезпечення. Семеро офіцерів мали змогу отримати нові знання та перейняти досвід від досвідчених викладачів. До проведення занят..
[ читати далі ]
Знання історії України – важлива складова у вихованні військовослужбовців
В рамках навчально-виховного процесу слухачі курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка у складі групи відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні. Працівники музею підготували пізнавальну і змістовну екскурсію, яку провів екскурсовод ..
[ читати далі ]
Давай згадаємо ті 5 років…
24 червня в сонячний та доволі жаркий день двері Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка відчинилися для тих, хто покинув це місце 10 років тому. Вони прийшли трохи раніше потрібного часу, мабуть, надто сумували за цим, дуже рідним місцем, сповненим мільйонів спогадів. 10 років разом, від кохання до зради,..
[ читати далі ]