Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Дебютували у Всеукраїнській акції
Небайдужі громадяни з різних куточків України свідомо долучаються до Всеукраїнської акції «Потяг Єднання «Труханівська Січ». Активно підтримали реалізацію 12-ї подорожі курсанти провідного навчального закладу. 30 квітня з майбутніми офіцерами Військового інституту ділилися досвідом організатори, координатори та учасники акції. Зок..
[ читати далі ]
Випуск та вручення сертифікатів офіцерам
У Військовому інституті відбувся випуск та вручення сертифікатів офіцерам, які протягом місяця на базі кафедри геоінформаційних систем і технологій військового факультету фінансів і права проходили курсову перепідготовку та підвищення кваліфікації офіцерів з питань навігаційного забезпечення на основі геоінформаційних технологій і систем Збройних С..
[ читати далі ]
Всеукраїнська науково-практична конференція
У Військовому інституті пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, ад’юнктів, слухачів, курсантів і студентів "Молодіжна військова наука у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка". Метою конференції була апробація дисертаційних, дипломних та курсових робіт, обмін науковим досвідом, отриманим при ви..
[ читати далі ]
Належну шану ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС
У Військовому інституті вшанували ліквідаторів страшної аварії на Чорнобильської АЕС щоб віддати належну шану людям, які не шкодуючи свого життя і здоров’я, подолали наслідки найбільшої у світі техногенно-екологічної катастрофи. Одними з перших, хто розпочав роботи по ліквідації аварії, були військові. Серед них військовослужбовці у відставці..
[ читати далі ]
Візит литовської делегації на чолі з начальником Військової академії
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка з метою встановлення зв’язків, зміцнення співробітництва та стратегічного партнерства пройшла зустріч з представниками литовської делегації на чолі з начальником Військової Академії Литовської Республіки бригадним генералом Альгісом Вайчеліунасом. В ході зустр..
[ читати далі ]
Перемога під Гурбами
Курсанти Військового інституту імені Тараса Шевченка вшанували пам’ять загиблих воїнів в бою під Гурбами, що відбувся 21-22 квітня 1944року. У неділю 22 квітня курсанти Військового інституту, патріотично налаштовані громадяни під час урочистого мітингу поклали квіти до Пантеону Героїв – учасників Гурбинського бою. Для увіковічнення пам&..
[ читати далі ]
Гідні нащадки козацького роду
Ніхто не буде сперечатися, що рукопашний бій – це мужній вид спорту, який вимагає не тільки високого рівня розвитку фізичних якостей та координації, але й сформованості морально-вольових якостей бійця. Контактний та швидкоплинний вид єдиноборства має військово-прикладну спрямованість, тому йому приділяється велика увага в силових структурах У..
[ читати далі ]
Подаруй тепло
20 квітня курсанти Військового інституту завітали до комунального закладу Київської обласної ради «Спеціалізованого обласного будинку дитини». Небайдужі першокурсники вже не вперше приїжджають до міста Боярка. Їх завжди радо вітають керівництво, гості, дітлахи. «Спілкування з малечею надихає, отримуєш заряд позитивних емоцій&r..
[ читати далі ]
Зустріч з представником канадської військової поліції
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч з представником військової поліції Канади, співголовою багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету підполковником Бернардом Хадсоном. В ході зустрічі були обговоренні актуальні питання в галузі військового співробітництва та поте..
[ читати далі ]
Зустріч з творчою групою легендарного фільму «Кіборги»
Відкриттям тижня факультету психології стала зустріч молоді з творчою групою легендарного фільму «Кіборги». 16 квітня в інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка зібралися люди, зворушені правдивою історією сучасності. Курсанти Військового інституту також мали нагоду побачити акторів улю..
[ читати далі ]