Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Представники науково-дослідного центру взяли участь у семінарі, присвяченому презентації дослідження "Індекс стійкості до дезінформації в Центральній та Східній Європі"
Представники науково-дослідного центру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Горячева Кіра Сергіївна та Соколіна Ольга Віталіївна, на запрошення Ради зовнішньої політики «Українська призма», взяли участь у презентації дослідження "Індекс стійкості до дезінформації в Центральній та Східній Євро..
[ читати далі ]
Участь військовослужбовців Військового інституту у конференції підкомітету Військової поліції Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету
В Одесі, на базі Південного територіального управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, триває конференція підкомітету Військової поліції Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування. Від Військового інституту у заході активну участь бере начал..
[ читати далі ]
Курси іноземних мов
На базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка на виконання наказу міністра оборони закінчились курси іноземних мов. Курси проводились з метою організації мовної підготовки військовослужбовців і працівників Збройних Сил України, які в подальшому братимуть участь у заходах міжнародного військового співроб..
[ читати далі ]
У Військовому інституті закінчилися курси перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів-психологів
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся випуск курсів підвищення кваліфікації офіцерів-психологів військових частин та підрозділів Збройних Сил України. Протягом трьох тижнів на базі кафедри військової психології та політології військового гуманітарно-лінгвістичного факультету офіцери-психологи м..
[ читати далі ]
Команда військового інституту стала бронзовим призером Чемпіонату Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів зі спортивного орієнтування
У Харкові з 23 по 25 травня 2018 року пройшов чемпіонат Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів зі спортивного орієнтування. Збірна команда Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка безпосередньо приймала у ньому активну участь. За чемпіонські титули змагалися 8 команд ВВНЗ. Всього у..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали Шевченківський національний заповідник, що розташований в місті Каневі
Як умру, то поховайтеМене на могиліСеред степу широкогоНа Вкраїні милій,Щоб лани широкополі,І Дніпро, і кручіБуло видно, було чути,Як реве ревучий.(Тарас Шевченко) Тарас Шевченко – видатна особистість не лише для XIX століття, а й для будь-якого періоду новітньої української історії. Саме тому поет є символом боротьби волелюбного українського..
[ читати далі ]
Участь курсантів військового факультету фінансів і права ВІ КНУ у фестивалі «Армія очима дітей»
Курсанти військового факультету фінансів і права брали активну участь у фестивалі, який пройшов на території Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Організатором масштабного Всеукраїнського заходу, присвяченого 100-річчю заснування системи позашкільної освіти України, ст..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту стали переможцями та призерами Чемпіонату Світу з гирьового спорту
19 травня 2018 року у місті Гадяч було проведено Чемпіонат Світу з гирьового спорту серед юнаків та дівчат 2000 – 2002 року народження. У змаганнях брали участь курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка які входять до складу членів збірної команди України серед юнаків. В особистій першості чем..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту – учасники змагань з прикладного багатоборства
19 травня 2018 року на стадіоні КНУ імені Тараса Шевченка відбулися змагання з прикладного багатоборства пам`яті студента Інституту філології «кіборга» Святослава Горбенка. Честь Військового інституту захищали дві збірні команди: «ВІКНУ – Стандарт» (капітан Олег Стаднік) та «ВІКНУ – GOLD» (капітан Кос..
[ читати далі ]
День науки
19 травня 2018 року в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки. З цієї нагоди у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочисті заходи. З вітальним словом до науковців звернувся заступник начальника Військового інституту з наукової роботи полковник Борис Попков,..
[ читати далі ]