Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


Пишаємося нашими миротворцями
29 травня світова спільнота відзначає Міжнародний День миротворців. Україна розглядає участь у міжнародній миротворчій діяльності як важливу складову своєї зовнішньої політики, яка необхідна для підтримання міжнародного миру і безпеки, виконання зобов’язань як держави — члена Організації Об’єднаних Націй та Організації з безпеки ..
[ читати далі ]
Делегація Офісу зв’язку НАТО відвідала Військовий інститут
26 травня 2017 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся візит делегації Офісу зв’язку НАТО в Україні на чолі з заступником директора Марком Опгенортом. Українську сторону очолював генерал-майор Ігор Толок. Мета зазначеного заходу полягала в обговоренні шляхів налагодження співпраці між ..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ обрали первинні офіцерські посади
Сьогодні у Військовому інституті Київського національно університету імені Тараса Шевченка відбувся розподіл курсантів п’ятого курсу для подальшого проходження військової служби у Збройних Силах України. Випускники за спеціальностями: «Журналістика», «Політологія», «Психологія», «Міжнародні відносини,..
[ читати далі ]
До колегії МО України, яка була присвячена реформуванню військової освіти, долучились ректори вишів
Якісний відбір кандидатів на навчання у ВВНЗ є одним із основних чинників забезпечення кадрами Збройні Сили України. Про це заявив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час засідання Колегії МО України, яка відбулася сьогодні, 23 травня, та була присвячена реформуванню військової освіти. У роботі Колегії взяв участь Рек..
[ читати далі ]
Ефективна протидія інформаційній агресії путінської Росії вимагає наукових досліджень у сфері комунікаційно-контентної безпеки
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочав роботу Міжнародний форум з кризовості комунікацій. Тема цього року «Контентно-потокові моделі як тактичні інструменти комунікаційно-контентної безпеки». Це вже другий науково-практичний захід, який проводить ВІКНУ за даною тематикою. На форум на..
[ читати далі ]
Науковці ВІКНУ відзначені за кращий винахід 2016 року
Сьогодні у Військовому інституті відзначили Міжнародний День науки. В цей день вшановують наукові традиції, досягнення вчених, якими пишається наш інститут. Наукова діяльність у Військовому інституті представлена двома науково-дослідними центрами, які є провідними установами ЗСУ, а також кафедрами факультетів та воєнно-науковим товариством слухачі..
[ читати далі ]
«Ви повинні стати тим, хто потрібен всім», - Андрій Лисенко, речник Адміністрації Президента України з питань АТО
Завдяки аналітично-дискусійному клубу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка курсанти спеціальностей: Журналістика, Право, Міжнародні відносини, суспільні комунікації, регіональні студії і Психологія зустрілися та поспілкувалися з речником Адміністрації Президента України з питань антитерористичної операці..
[ читати далі ]
Фіналіст студентського чемпіонату м. Києва з картингу – курсант ВІКНУ
В понеділок відбувся IV етап студентського чемпіонату Києва з картингу, в якому взяв участь курсант 5 курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Антон Желдаков. Майже 30 студентів змагались у картинг-центрі «Жага до швидкості». Напружена боротьба йшла за право вийти до фіналу. Були і пору..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ взяли участь у флешмобі в день 150-річчя Київського інституту музики ім. Р. Глієра
13 травня на Софійській площі відбувся флешмоб молоді, присвячений ювілею відомої «майстерні» творчих людей. У заході також брали участь курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. До хореографічної постановки долучилися півтисячі людей. Танцювали навіть ті, хто хореографією ніколи не займ..
[ читати далі ]
Офіцери ВІКНУ – призери XI Спартакіади структурних підрозділів Міністерства оборони України
Сьогодні, 12 травня, в спортивному комплексі Центрального спортивного клубу ЗС України розпочались змагання XI Спартакіади серед структурних підрозділів Міністерства оборони України. — Наші змагання розглядаються як етап підготовки до Спартакіади серед працівників Міністерства та інших центральних органів виконавчої влади, яка відбудеться у ..
[ читати далі ]