Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


День військового фінансиста у ВІКНУ
29 жовтня військові фінансисти відзначили своє професійне свято - День військового фінансиста. Цей День було засновано в 1999 році за відповідним наказом Міністра Оборони України. Головна мета пам’ятної дати — віддати належне самовідданій праці у фінансово-економічних органах, підвищення їх авторитету, а також зміцнення престижу фінансо..
[ читати далі ]
Чемпіонат з військового п’ятиборства
Чемпіонат Збройних Сил України відбувся з 23-26 жовтня на базі Національної академії сухопутних військ та Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України. У ньому взяли участь кращі військові п’ятиборці з 8 команд вищих військово-навчальних закладів нашої країни, серед яких була і наша збірна команда Військового інс..
[ читати далі ]
27 жовтня відбудеться день відкритих дверей у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Захід відкриє своїм виступом ТВО начальника навчального відділу підполковник Сергій Пашковський. Він розповість абітурієнтам про історію Військового інституту. А також ознайомить із факультетами на які можна вступити та спеціальностями які можна здобути. Також буде звернено увагу на умови вступу у ВІКНУ, як буде здійснюється підготовка курсантів, у..
[ читати далі ]
День НАТО у Військовому інституті Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка
У Військовому інституті Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка відбувся “ День НАТО”. Представники делегації Північноатлантичного альянсу на чолі з генерал-майором Одд Егіл Педерсеном обговорили питання впровадження стандартів НАТО в освітній процес. На брифінгу учасники делегації розповіли про структуру та завдання..
[ читати далі ]
Легкоатлетичний крос серед військовослужбовців
20 жовтня 2018 року на території студентського містечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено легкоатлетичний крос серед військовослужбовців Військового інституту присвяченого пам’яті генерал-лейтенанта Жукова С.А. За результатами проведених змагань в особистому заліку серед офіцерів-жінок: 3 місце виборол..
[ читати далі ]
Суворі реалії конфлікту: як уникнути людських втрат?
Зміна форм та методів ведення військового конфлікту, широке залучення в зоні протистояння урядових та неурядових структур змушують Командування Об’єднаних сил шукати нові шляхи реагування щодо захисту цивільного населення. Про це йшлося під час презентації та обговорення положень наказу командувача Об’єднаних сил «Про запобігання ..
[ читати далі ]
Проведення «Дня НАТО» у Військовому Інституті
23 жовтня 2018 року у Військовому інституті Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка буде проведено «День НАТО». Згідно з планом проведення «Дня НАТО» очікується брифінг керівництва ВІКНУ та зустріч з делегацією НАТО на чолі з генерал-майором Одд Егіл Педерсеном. Також з промовою виступить генерал-лейтенан..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту відвідали Зал пам`яті захисників України
Зала пам’яті захисників України розташована на території Міністерства Оборони України. У округлому, без жодного кута приміщенні, розміщені 2532 меморіальні таблички з прізвищами військовослужбовців Збройних Сил України, що загинули протягом 1992-2018 років. Окремо, як і в історії країни, так і в пам’ятній Залі, позначені події збройного..
[ читати далі ]
День захисника України у Військовому інституті
14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Це значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюванням серця мільйонів громадян нашої держави. З нагоди свята у Військовому інституті був організований концерт, на якому заступник начальника Військового інституту, полковник О..
[ читати далі ]
Візит делегації іноземних радників при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України з питань створення військової поліції
12 жовтня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч із канадськими представниками підполковником Бернардом Хадсоном, капітаном Бернардом Кароном та курсантами 224 і 324 навчальних груп. Під час зустрічі підполковник Бернард Хадсон вручив курсантам сертифікати про проходження курсу з пита..
[ читати далі ]